Osnovna škola Ivana Gorana Kovačića Vinkovci

Lidrano 2011.

Ove je godine naša škola domaćin Županijske smotre LiDraNa za područje literarno-novinarskog dijela,radio i tv emisija. Na ovim ćete stranicama moći pronaći najnovije obavijesti.

UPUTE ŠKOLAMA SUDIONICIMA SMOTRE LiDraNo 2011.

MOLIMO VAS DA POZORNO IŠČITATE KATALOG JER SU OVE GODINE UNESENE ODREĐENE PROMJENE.

Škole su dužne provesti školsku razinu natjecanja do 14. siječnja 2011.,a podatke o provedbi poslati na adresu škole iz koje je predsjednik povjerenstva.

Potrebno je priložiti zapisnik za svaku kategoriju sa školske razine koji treba sadržavati sljedeće podatke:

•  nadnevak natjecanja
  • imena članova povjerenstva
  • imena učenika koji su sudjelovali na natjecanju

Zapisnik radove i prijavnicu za smotre potrebno je dostaviti predsjednicima povjerenstva.

U ovogodišnjim prijavnicama potrebno je napisati i OIB prijavljenog učenika.

Smotra će se održati 22.veljače 2011. u prostorijama Gradskoga kazališta Joza Ivakić u Vinkovcima.

Želimo puno uspjeha vama i vašim učenicima!

U prilogu je naveden popis sudionika smotre.